Pousada Imperio De Minas
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Oneindige zwembad |
| Sportactiviteiten Visserij Fietsen Wandelen | Eten op locatie Snackbar aan het zwembad | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers |
| Kindvriendelijk Kinderbuffet Kiderclub | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Het comfortabele Pousada Imperio De Minas Capitólio hotel, gelegen binnen 6 minuten loopafstand van Cachoeira Cascatinha, biedt een infinity pool en wifi in de kamers.
Deze herberg is gelegen op circa 450 meter van het Mirante dos Canyons en een paar momenten van Poco Dourado Waterfall.
Ze zijn uitgerust met privébadkamers. Gasten die in een van de allergievrije kamers verblijven, kunnen genieten van het uitzicht op de berg.
Pousada Imperio De Minas Capitólio serveert dagelijks een heerlijk ontbijt. Er is een zwembadbar op het terrein.
- Locale bezienswaardigheiden
- Poco Dourado Waterfall1,3 km
- Cachoeira Cascatinha1,3 km
- Cascata Eco Parque1,3 km
- Bica D'agua2,7 km
- Cachoeira do Issara2,7 km
- Passeio de Chalana Pelo Lago de Furnas1,3 km
- Mirante dos Canyons1,3 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Allergievrije kamers
- Open haard
- Brandblussers
Horeca
- Gedeelde keuken
- Snackbar aan het zwembad
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Oneindige zwembad
- Ligstoelen
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Wandelen
- Fietsen
- Visserij
- Zwembad met uitzicht
Diensten
- Roomservice
- Huishouding
- Tours/Ticketservice
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Mini bar
- Patio
- Tuinmeubelen
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Kinderbuffet
- Kiderclub
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Is er parkeergelegenheid bij Pousada Imperio De Minas hotel?
Ja, Pousada Imperio De Minas hotel biedt parkeerplaatsen gratis aan. - ❓
Is er een ontbijt inbegrepen bij ons verblijf in Pousada Imperio De Minas hotel?
Ja, een Amerikaans ontbijt is inbegrepen in sommige tarieven bij Pousada Imperio De Minas hotel. Zorg ervoor dat u deze informatie bij deze woning bevestigt. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in Pousada Imperio De Minas hotel?
Klanten van Pousada Imperio De Minas hotel moeten om 11:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in Pousada Imperio De Minas hotel?
De gemiddelde prijs van een kamer in Pousada Imperio De Minas hotel is $57. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes zijn beschikbaar in dit hotel in Capitólio?
Dit hotel in Capitólio biedt Standaard Suite met een Queen Size Bed en Familie Suite om eruit te kiezen.